Alkotestery

W czasach kiedy prawie każdy ma samochód, na ulicach robi się niebezpiecznie. Największym niebezpieczeństwem są jednak kierowcy, który za kierownicę siadają po spożyciu alkoholu. Nawet jego stosunkowo niewielka ilość potrafi zmienić percepcję, zmniejszyć czujność i refleks. Dla własnego i innych dobra warto więc zaopatrzyć się w alkomat, który może również uchronić przed zatrzymaniem przez policję. Już nie tylko policja może mieć alkomaty - są one dostępne dla każdego w sklepie alkotestery.com, gdzie można wybierać spośród bardzo wielu typów i modeli tych urządzeń.

Wbrew pozorom kupno alkomatu na osobisty użytek nie jest wcale wyjątkowo dużym wydatkiem – wystarczy tylko sprawdzić ceny tych produktów w sklepie alkotestery.com, gdzie znajdą coś dla siebie zarówno prywatni kierowcy, jak i urzędy, firmy i instytucje, gdzie szczególnie ważna jest trzeźwość pracowników i gdzie powinno dokonywać się rutynowych kontroli. Alkomaty przeznaczone dla tej grupy odbiorców posiadają również możliwość wydruku wyniku kontroli, albo są to urządzenia dowodowe, posiadające certyfikat wzorcowania, co oznacza że wynik pomiaru takim urządzeniem może służyć jako dowód w sądzie.

Ponadto, oprócz wymienionych rodzajów w sklepie można znaleźć także alkomaty typowo barowe, działające na zasadzie automatu, albo alkomaty jednorazowe, sprzedawane w zestawach po 20 sztuk, przydatne w wielu różnych życiowych sytuacjach. Który z tych produktów jest najlepszy? Trzeba odpowiedzieć sobie w jakich okolicznościach i przez kogo będzie używany, i wybrać go według takiego właśnie klucza.

Ocena firmy

4.1

Inne firmy z kategorii

Run

Firma RUN Artur Rusek działa na rynku przeprowadzek od kilkunastu lat. Głównie przeprowadzki firma realizuje na terenie Łodzi, ale możliwe jest także ich wykonanie w okręgu innych miast a...

Polecane artykuły

Powody wzrostu kupna samochodów

W tej chwili nie liczy się to czy jakim samochodem jeździmy. Ważne jest że samochód posiadamy. Ogólnie można by stwierdzić, że posiadanie samochodu jest czymś oczywistym w naszych czasach. Ludzie traktują to jako rzecz zupełnie normalną i w zasadzie nie dziwi ich dlaczego jest właśnie...

Jakość samochodów i komfort jazdy

Świat motoryzacji jest dla nas czymś oczywistym ale nie było tak w przeszłości. To, że teraz samochody wydają się być dla nas niezbędnym i niezbywalnym elementem rzeczywistości wcale nie znaczy, że tak było zawsze.

Komunikacja miejska

Motoryzacja kojarzy nam się przede wszystkim tylko z samochodami. A co z pozostałymi środkami transportu? Przecież one też śmiało zasługują by kojarzono je z tym hasłem. Mamy tu na myśli autobusy, trolejbusy, tramwaje, busy. Chociaż nie spotykamy ich na torach rajdowych, to odgrywają...

Meble samochodowe dla wymagających

W przemyśle motoryzacyjnym niezwykle istotna jest prezencja ogólna produkowanych aut oraz jakość materiałów wykorzystanych do ich stworzenia. Ważnymi cechami, jakimi muszą charakteryzować się samochody, są ergonomiczne i funkcjonalne.
Alkotestery
Alkotestery
Podgórna 14/6
87-100
Toruń
telefon:
501920049
tel. kom.:
501920049
e-mail:
sklep@alkotestery.com
Alkomaty, Akcesoria motoryzacyjne
GPS     N: 53° 1' 19"     E: 18° 35' 55"